1396/5/16 1049

چه می‌شود اگر همه نوشیدنی‌های ما جای خود را به آب بدهند!؟

آیا آب می تواند جایگزین نوشیدنیهای دیگر باشد؟

اما بیاید سوال جالبی را مطرح کنیم، چه می‌شود اگر همه نوشیدنی‌های ما جای خود را به آب بدهند!؟ تحقیقات متعددی در این رابطه انجام شده که مهم‌ترین دست‌آورد‌های آن‌ها را مورد به مورد بررسی می‌کنیم:
 
سریع‌تر وزن کم می‌کنید
بله به همین راحتی! اگر ۹ روز متوالی بجای هر نوشیدنی دیگری آب بنوشید، درست مثل آنست که ۸ کیلومتر در یک روز دویده باشید! که این خود گویای ارزش این جایگزینی است.
 
متابولیسم بدنتان را بالا می‌برید
تحقیقات نشان می‌دهند که با مصرف ۵۰۰ml (نیم لیتر) آب در صبح متابولیسم بدن شما به میزان ۲۴% افزایش می‌یابد، پس در دربرنامه روزانه خود نوشیدن منظم آب را وارد کنید و از نتایج فوق‌العاده آن شوکه شوید!
 
مغزتان بهتر کار می‌کند
آیا می دانستید که مغز شما ۷۵ تا ۸۵ % از آب تشکیل می‌شود؟ پس نوشیدن آب به میزان مناسب کمک می‌کند تا بهتر فکر کنید و بهتر متمرکز شوید. همچین نوشیدن آب کمک می‌کند تا بهتر کارهای خود را بهتر و با کیفیت بهتری انجام دهید و باعث می‌شود در هر ساعتی از روز حتی در عصر های جمعه! هم پر انرژی و سرحال باشید.
 
کمتر غذا می‌خورید
آب اشتهایتان را سرکوب می‌کند و کمک می‌کند که در برابر زیاده روی در غذا خوردن قوی تر عمل کنید. پس اگر می‌خواهید سلامت جسمی‌تان را تضمین کنید، قبل از هر بار غذا خوردن حداقل یک لیوان آب بنوشید.
 
بدنتان بهتر از شر سموم خلاص می‌شود
آب از تجمع مواد زاید و مضر در بدنتان جلوگیری کرده و از پیری جلوگیری به عمل می‌آورد پس توصیه می‌کنیم همین الان یک لیوان آب بنوشید!
 
نوشیدن آب ریسک ابتلا به بسیاری از بیماری‌ها را کاهش می‌دهد
بیماری‌هایی مثل فشار خون بالا، بیماری‌های کلیوی و گوارشی، پس اگر می‌خواهید هزینه پزشک و خدمات‌ درمانی را نپردازید، یک راه ساده آن اینست که هوشیارانه آب بنوشید.
 
قلبتان بهتر می تپد!
نوشیدن ۵ لیوان آب در روز احتمال حمله قلبی را به میزان باورنکردنی ۴۱% می‌کاهد و از آن جلوگیری می‌کند، پس وقت را تلف نکنید همین الان بلند شده و چند لیوان آب بنوشید!
 
پوست‌تان نرم تر و تمیز‌تر می‌شود
به ما اعتماد کنید، بعد از چند هفته مصرف آب شما دوباره با پوست خود آشتی خواهید کرد!
 
حجم عظیمی از پولتان را در جیب نگه می‌دارید!
فکرش را بکنید، در هر ماه چقدر هزینه‌ی نوشیدنی‌های ناسالم را می‌پردازید؟ آب، خیلی راحت تر و ارزان تر در اختیار شماست.

نظر شما

پرطرفدارترین مطالب امروز

آی نوش در شبکه های اجتماعی